Pakalpojumi | Autoskola "Forwards"

Pakalpojumi

Automašīnu ielas parkošanas kursi

Ja Jūs protat braukt, ir B kategorijas tiesības, bet ir grūtības novietot automašīnu stāvvietā, iesakām apmeklēt nodarbības par visu veidu parkošanos uz ielām. Jums vairs nebūs jābaidās no pārpildītām autostāvvietām un pagalmiem. Ar autoskolas Forwards palīdzību Jūs vienmēr pratīsiet viegli un droši novietot automašīnu stāvvietā bez liekām pūlēm un stresa. Automašīnu parkošanās nodarbības Jūs iemācīsities: noparkot automašīnu kustībā uz priekšu un atpakaļgaitā; pilnībā apgūt auto novietošanu paralēlā stāvvietā; sajust auto dinamiku un izmērus; manevrēt atpakaļgaitā; kontrolēt situāciju pēc spoguļu zonām un auto gabarītu punktiem.

Pierakstīties

Iemaņu atjaunošanas kursi

Autoskola Forwards piedāvā braukšanas iemaņu atjaunošanas pakalpojumus tiem, kam jau ir autovadītāja apliecība, bet kuri nav vadījuši auto vai motociklu ilgāku laiku vai vēlas uzlabot savas braukšanas prasmes. Braukšanas iemaņu atjaunošanas kursi ir lieliska iespēja visīsākā laikā atgūt prasmes vadīt transportlīdzekli ierastās un sarežģītās ceļa satiksmes situācijās. Ir iespējams atsvaidzināt zināšanas auto, motocikla, motorollera vai mopēda vadīšanā (skat. visas kategorijas). Kursu ilgums būs atkarīgs no tā, kādus mērķus esi sev izvirzījis.

Pierakstīties

Ekspreskurss

Apmācība paredz mazāku nodarbību skaitu un īsākus termiņus. Ekspreskurss ir izdevīgs piedāvājums tiem, kuri nevar pierakstīties pie sava instruktora, kuriem jau ir tiesības un ir nepieciešams iegūt jaunu kategoriju. Tāpat kā pilnvērtīga programma, arī paātrinātā programma ietver teorētiskas un praktiskas nodarbības. Ja students jau ir apguvis braukšanas pamatus, galvenos manevrus, uzsvars tiek likts uz to prasmju pilnveidošanu, kas nepieciešamas, jaunas kategorijas iegūšanai.

Pierakstīties