Autoskola attālināti - mācies online | Autoskola "Forwards"

Autoskola attālināti – mācies online

Šobrīd tehnoloģiju attīstībā ļauj mācīties autoskolā attālināti. Viss, kas Tev nepieciešams, lai iestātos autoskolā un sāktu apgūt teoriju ir ierīce ar interneta pieslēgumu. Piesakies auto kursos un paraksti līgumu caur internetu. Mācies mūsu autoskolā online režīmā sev ērtā vietā un laikā. 

Kā iestāties online autoskolā? 

Lai kļūtu par autoskolas "Forwards" audzēkni ir jāveic sekojošas darbības: 

  • Noklikšķini uz pogas "Noslēgt līgumu" (skat. augšpusē). 
  • Izvēlies transportlīdzekļa kategoriju (B - vieglais auto, A - motocikls, AM - motorollers).
  • Norādi savu kontaktinformāciju (vārds, uzvārds, telefons, epasts). 
  • Paraksti līgumu caur internetu (ar e-parakstu) vai klātienē - autoskolas birojā. 

Kad visas formalitātes būs nokārtotas, ieskaitīsim Tevi tuvākajā mācību grupā un varēsi uzsākt teorētisko zināšanu (ceļu satiksmes noteikumi, ceļa zīmes, krustojumi, droša braukšana uz ceļa) apguvi. 

Klātienē būs jāapgūst pirmās palīdzības kursi un jāmācās braukt pa Rīgas ielām kopā ar instruktoru

Teorijas apguve autoskolā tālmācībā - plusi un mīnusi 

  • Pirmais un galvenais iemesls, kādēļ kursanti izvēlas mācīties autoskolā attālināti ir laika un naudas ietaupījums. Izvēloties šo variantu, nav jābrauc klausīties teorijas kursu klātienē - ietaupās laiks ceļā un naudas līdzekļi, kas jāmaksā par transportu (degviela, sabiedriskā transporta biļete). 
  • Otrs iemesls, lai izvēlētos šo apmācības modeli ir elastīgums. Nav noslēpums, ka daudzi potenciālie kursanti atliek mācības autoskolā, jo nevar tās salāgot ar darbu, studijām vai privāto dzīvi. Izvēloties mācīties autoskolā attālināti, šīs problēmas atkrīt, jo lielu daļu teorijas kursu var apgūt jebkurā diennakts laikā. Arī trenēties CSDD testiem ir iespējams katru brīvu brīdi.

Lai pārbaudītu kursantu zināšanas apmācību procesa beigās autoskola organizē teorijas eksāmenu. Eksāmena saturs ir identisks valsts pārbaudījumam - braukšanas teorijas eksāmenam CSDD. Vienīgā atšķirība - skolas eksāmenā drīkst pieļaut mazāk kļūdas. Tas tiek darīts pēc principa - grūti mācībās, viegli kaujā un nodrošina, ka students neizkrīt valsts eksāmenā. 

Kādi ir online autoskolas mīnusi? Praktiski vienīgais trūkums šādai pieejai ir personīgā kontakta trūkums ar pasniedzēju. Mācoties autoskolā tiešsaistē, arī ir jāklausās teorijas skolotāju lekcijas, taču izpaliek satikšanās aci pret aci. Cilvēkiem, kam tas ir svarīgi autoskola Forwards joprojām piedāvā apgūt teorijas kursu arī klātienē.

Tuvākos auto kursu laikus vienmēr atradīsi tīmekļa vietnes sākumlapā.

Papildus informācija par tālmācību autoskolā attālināti

Mācīties un apgūt jaunas zināšanas nekad nav par vēlu. Neatkarīgi no līdzšinējās pieredzes un sagatavotības ikviens Latvijas iedzīvotājs, kas sasniedzis 18 gadu vecumu var iestāties un mācīties autoskolā attālināti. 

Papildus līguma slēgšanai būs nepieciešams iesniegt autovadītāju medicīniskās komisijas izziņu. Tāpat klātienē būs jāapgūst pirmās palīdzības kursi un CSDD jānokārto mācību atļauja jeb baltās tiesības. Visas šīs prasības ir valsts noteiktas un līdz ar to uzskatāmas par obligātām. 

Ja jums ir radušies neskaidri jautājumi par mācību norisi un ilgumu, izmaksām, līguma nosacījumiem vai tuvākajiem grupu laikiem, sazinieties ar mums pa tel. +37128622038, rakstiet uz info@forwards.lv vai nāciet ciemos uz mūsu biroju Rīgā.  (Saziņas formu iespējams aizpildīt arī tepat mājaslapā, sadaļā - Kontakti.) 

Mēs lepojamies, ka apmācam kursantus par braukšanas lietpratējiem. Apgūstot teorijas kursu onlien autoskolā, varēsiet jau pavisam drīz pāriet pie auto kursu interesantākās daļas - praktiskās braukšanas apmācības. Uz tikšanos!